Hizmetlerimiz

FİRMA YAPISAL FAALİYETLER

Makrofin Üyelerine Ticari İlişkide Oldukları Mevcut Müşteri, Veya Yeni Edinilecek Hedef Müşteri Adaylarının,Kurumsal Şirket Yapıları ve Organik Yapısıyla İlgili Olarak Yasal İlkeler Çerçevesinde Halka açık alanlardan Araştırmalar Yaparak Elde Ettiği Verileri Analiz Ederek Üyesine Raporlar. İlgili Hizmetler Sonucunda Araştırılması Gerçekleşen Firma Müşterilerinin Vadeli Çalışma Modeline Uygunluğunun Olup Olmadığının Tesbit Edilmesini Sağlar.

FİNANSAL ANALİZ HİZMETLERİ

Yukarıda Bahsettiğimiz İlgili Araştırmalar Neticesinde Ortaya Çıkan Sonuçlar Doğrultusunda Uygunluğu Olumsuz Tesbit Edilen Tüzel veya gerçek işletmelerin, Sağlıklı Ödeme Alışkanlıkları Ve Çalışma Vade Aralıkları Belirlenir bu sayede Sorunlu Tesbit Edilmiş Bir Müşteriye Karşı Nasıl Tavır Alınacağını Üyeler Kolaylıklar Belirleyebilir.

FİNANSAL ARAŞTIRMALARDA MAKROFİN EN İYİ TERCİHDİR.


HİZMETLERİMİZİN AMACI

Reel sektörde günden güne ticaretin artmasıyla beraber firmaların piyasadaki riskleri de aynı oranda artış göstermektedir. Firmalar genellikle piyasa istihbaratından bilgi toplamaya çalışmaları şu an ki durumda çok sağlıklı olmamak ta beraber özellikle de bilgi kirliliğinin üst düzeylerde olduğu şu ortamda ve ayrıca güven ortamının da gün geçtikçe azaldığı bir dönemde çok da başarılı bir araştırma olmayacağı gibi olası bir batak durumlarını engellemek de neredeyse imkânsız hale gelmektedir. Bu sebeple de bizler piyasadaki özellikle iç piyasa da vadeli çalışma modeliyle ticaretini sürdüren firmaları tespit ederek piyasa uzmanlarımızdan oluşan güçlü bir ekiple ilgili profesyonel hizmetlerimizden yararlandırma gayretinde olduğumuzu bildirmek isteriz.